PAŽINK MUS IŠ ARČIAU!

Esame du jauni studentai, kurie siekia tobulėti, kurti ir įgyvendinti savo pačias keisčiausias svajones kartu ir dalintis tuo su Tavim. Dažnai svajojome apie savo verslą, tačiau buvo daug aplinkybių, kurios mus stabdė (o gal nebuvo didelio noro).

Sukaupę daug įvairių idėjų, sugalvojome atidaryti elektroninę papuošalų parduotuvę. Tiesa, visiems keisčiausia buvo, kad papuošalus gamina vaikinas. Na, bet juk garsiausi pasaulyje juvelyrai yra būtent vyrai, tad nieko keisto. Sulaukėme daug įvairių reakcijų, komentarų ir palaikymo.

Savo kūrybos rankų darbo aksesuarais mes norime išsiskirti iš kitų prekių ženklų kuriamų papuošalų. Norime kurti unikalius ir išsiskiriančius papuošalus, kuriuos užsidėjus nepamatysi kito su tokiais pačiais! Juk pats geriausias jausmas yra išsiskirti iš minios. Vystydami savo veiklą ir prekiaudami mugėje pastebėjome, jog daug žmonių vengia ryškių spalvų ir išraiškingų aksesuarų. Žmonės tik grožisi, žeria komplimentus, tačiau renkasi paprastesnius papuošalus. BIJOU.lt prekinis ženklas siekia sulaužyti visus stereotipus ir įrodyti, jog ryškius ir masyvius papuošalus galima nešioti kasdien, neieškant tam skirtos progos.